אודותינו

הדרך שלנו,
קודם כל נגזרת מההבנה העמוקה שאנחנו נותני שירות לאנשים, וזאת גם אם מדובר בחברות או בגופים אחרים, פרטיים או ציבוריים.
לכולנו יש חלומות ורצונות לממש חלומות ותוכניות שאפתניות שיקדמו אותנו ואת משפחתנו, אבל גם כולנו רוצים להרגיש בטחון ורוגע ולדעת שהסיכונים מחושבים ומגודרים.
כולנו גם עשויים להיקלע לסיטואציות לא פשוטות בעסקים, בעבודה או במשפחה, שהיינו שמחים לא להיות בהן או לפחות לעבור אותן מהר, עם כמה שפחות עוגמת נפש ונזקים כספים.

 

אנחנו במשרד, דואגים קודם כל להכיר אותך או את החברה שלך והתרבות הארגונית שלה, כדי שנוכל להבין מה חשוב לך, ומה אותם חלומות, רצונות ומטרות שלך כדי שנוכל לתת לך את הייעוץ המשפטי הנכון המדויק והמותאם לך.
אנו עושים זאת מתוך אמונה והבנה, שטיפול אישי וייחודי לכל לקוח ולקוח הינו הכרחי להצלחה משפטית אשר אף מקנה ללקוח שקט נפשי וודאות יחסית בכל הנוגע למצבו המשפטי.
החוק "היבש" או ניסיון דומה בעבר, לאו דווקא יקבעו לגבי מה הפתרון המשפטי שנכון לך, ומשכך אנו שמים דגש רב על שלב זה.
אנחנו רואים את עצמנו כשותפים לאתגר שהביא אותך אלינו ואנחנו מתייחסים אליו כאל שלנו, ומרגישים אחריות רבה לספק את הפתרונות הכי אפקטיביים.

 

אנחנו מייחסים חשיבות רבה לזמן, שלנו ושלך.
אנחנו אנשים שמבלים הרבה משעות היום בעבודה וגם לנו יש משפחות וחברים, חלומות ואתגרים בדיוק כמו לכם, הלקוחות שלנו.
בפועל יוצא שאנחנו נותנים לעובדי המשרד את המרחב הפרטי שלהם מתוך אמונה שהדבר משפיע על היכולות שלהם לתת לך שירות מצוין ומהלב ולבצע משימות בצורה הטובה ביותר.
המשמעות היא שהלקוחות שלנו מקבלים גמישות ותמיכה מעובדי המשרד בין אם בשעות שנוחות להם ובין אם בפעולות שנדרשות מאיתנו.
העובדה שחשוב לנו שאנשים שלנו יאזנו בין חיי העבודה לחיים האישיים, גורמת לכך שכאשר הם מעניקים שירות ללקוחות הם באמת נוכחים ונותנים את מלוא תשומת הלב שלהם ללקוחות.

 

אנחנו מעודדים את האנשים שלנו לפתח את נקודות החוזקה שלהם, לצוות שלנו בקיאות וניסיון רב בתחום המקרקעין והמסחרי, והם בעלי יכולת גבוהה לספק מענה כולל של כלים ופתרונות מקיפים ויצירתיים.
זה אומר שיש לצידך, אנשים שגם מאומנים היטב, אך גם שאוהבים את העבודה שלהם.

 

כמעט תמיד יש גורמים נוספים המעורבים בעבודה עבורך, בנקים, עורכי דין אחרים, רואי חשבון ויועצים פיננסיים, מתווכים, סוכנים ואנשי מקצוע בתחום הנכסים.
לכל גורם באשר הוא אשר קשור אליך, אנחנו עושים את מירב יכולתנו כדי לעזור להם למלא את החלק שלהם בפאזל הנדרש עבורך.
אנחנו תמיד מאמינים בתרומה ומציאת פתרונות משותפים של פשרות שהדבר אפשרי, וזאת בעיקר נוכח העלות הכלכלית של המאבק המשפטי, אך אם הדברים נהיים קצת פחות פסטורליים והזכויות והאינטרסים שלך מאוימים, תהיה משוכנע שאנחנו נאבק עבורך בצורה הכי טובה שניתן תוך חתירה לניצחון משפטי ולהשגת המטרה.

 

 

הערכים שלנו

הם המנוע שלנו וגם המצפן שהופך את קבלת ההחלטות שלנו לפשוטה יותר.

שלושה ערכים המרכזיים שלנו,

שירות

זכינו להימצא בעמדה של השפעה על החלטות מהותיות בחיים של אנשים.
זה מחייב אותנו לא רק לייעוץ ועבודה משפטית מעולה אלא גם לדאוג שהחוויה של הלקוחות שלנו תהיה טובה ונעימה לאורך כל הדרך שלנו יחד.

מקצועיות

אנחנו גאים ביכולות הגבוהות המשפטיות והאישיות של הצוות שלנו ואנחנו מסייעים להם להמשיך ולפתח את הכישורים שלהם בעקביות, המקצועיות היא אבן היסוד בעבודה שלנו עבורך.

מעל הכל, יושרה

אם אנחנו אומרים שנעשה משהו, אנחנו מצופים לעשות אותו.
אם אנחנו לא יכולים לעשות את זה, מצופה מאיתנו לומר זאת, יכול שיהיו מצבים שאנחנו אומרים שנעשה משהו אבל מתברר מסיבות שונות שלא תמיד תלויות בנו שלא נוכל לעשות זאת.
במצב הזה אנחנו מחויבים להיות כנים ולומר זאת באותה נקודה.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.